УКРАЇНА

16:34

20.05

Влада

Уже є 7 офіційно зареєстрованих кандидатів

0

На сьогоднішньому засіданні Центральна виборча комісія ухвалила рішення про реєстрацію кандидатами в президенти ще трьох претендентів – Петра Симоненка, Наталію Вітренко й Олександра Базилюка, повідомляють «Українські Новини».

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко 6 липня звернувся до ЦВК із проханням зареєструвати його кандидатом у Президенти за рішенням з’їзду КПУ.

Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталя Вітренко 7 липня звернулася до ЦВК із проханням зареєструвати її кандидатом у Президенти за рішенням з’їзду ПСПУ.

Лідер Слов’янської партії Олександр Базилюк 4 липня подав документи в Центвиборчком для реєстрації кандидатом у Президенти. ЦВК відмовився зареєструвати Базилюка через неповну інформацію про витрати на утримання нерухомості. У середу, 7 липня, Базилюк повторно звернувся до Центвиборчкому із проханням зареєструвати його кандидатом у Президенти.

ЦВК на сьогоднішньому засіданні відмовилася зареєструвати лідера Народної партії вкладників і соціального захисту Владислава Кривобокова кандидатом у Президенти. За словами представника ЦВК, Партія вкладників і соціального захисту перевела на рахунок казначейства 500 гривень грошової застави за Кривобокова замість 500 тис. гривень, передбачених законом «Про вибори Президента».

Згідно з календарним планом виборів, до 1 серпня включно претендент у кандидати на посаду Президента чи уповноважений представник мають подати документи до Центрвиборчкому для реєстрації, а до 3 серпня включно має бути подана повторна заява з виправленнями, якщо вони будуть потрібні.

Реєстрація кандидатів у Президенти закінчується 6 серпня включно, а до 11 серпня включно має бути опублікований перелік кандидатів у Президенти в газетах «Голос України» і «Урядовий кур’єр».

Нагадаємо, що у вівторок, 6 липня, ЦВК ухвалив рішення про реєстрацію чотирьох кандидатів у президенти – Віктора Ющенка, Віктора Януковича, Олександра Ржавського та Олександра Мороза.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus