УКРАЇНА

08:42

20.06

Влада

США виключать Росію з Генеральної системи преференцій

0

США поставили питання про виключення 13 країн, серед яких є і Росія, з Генеральної системи преференцій (ГСП), що дозволяє безмитні постачання товарів на ринок США, повідомляє «РІА Новини».

За повідомленням держдепартаменту США, до 5 вересня будуть збиратися відгуки і пропозиції стосовно того, чи слід Вашингтону обмежити, призупинити або припинити участь деяких країн в ГСП у зв’язку з тим, що за даними Всесвітнього банку їхній економічний стан помітно зміцнився і в 2005 році обсяг експорту безмитних товарів з кожної з цих країн в США в рамках ГСП перевищив $100 мільйонів.

Наразі під зазначені критерії підпадають 13 країн: Росія, Венесуела, Казахстан, Індія, Індонезія, Туреччина, Аргентина, Хорватія, Бразилія, Румунія, ПАР, Таїланд і Філіппіни.

Програма ГСП була створена в США в 1974 році для підтримки економіки країн, що розвиваються, і слаборозвинених.

Раніше в ЗМІ з’являлися оцінки, згідно з якими після виведення Росії з програми Генеральної системи преференцій російська економіка втратить до $1 мільярда, позбувшись торгових пільг для експорту в США.

Програмою ГСП користуються 133 країни миру, які в 2005 році безмитно експортували в США 3 тисячі 400 найменувань різних товарів на загальну суму $26,7 мільярда.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus