УКРАЇНА

05:16

21.04

Влада

Тарасюк вважає, що принцип розподілу посад у новому уряді є рівноцінним

0

Принцип розподілу посад у новому уряді є рівноцінним. Таку думку висловив 8 серпня в ефірі 5 каналу міністр закордонних справ Борис Тарасюк.

Він зазначив, що весь час переговорів Партія Регіонів, і «Наша Україна» наголошували на принципі пропорційності складення уряду. «Якщо говорити про принцип пропорційності, то тут, я думаю, немає підстав говорити про те, що цей принцип не витриманий по відношенню до представників «Нашої України», - вважає міністр.

Відповідаючи на запитання, чому «Наша Україна» отримала посади тільки в гуманітарних сферах, Тарасюк зазначив: «не можна легковажити і зневажати такими державотворчими інститутами як інститути, які сприяють утворенню національної свідомості і підтриманню національної ідеї». «І в цьому відношенні цілком закономірним є розподіл посад у відповідних міністерствах представників «Нашої України», які будуть безпосередньо впливати на ці фундаментальні поняття і фундаментальні засади державотворення, як національна ідея і національна ідентичність», - додав він.

За матеріалами «UA TODAY».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus