УКРАЇНА

17:47

21.05

Влада

Президент України підписав низку законів

0

Президент України Віктор Ющенко підписав низку законів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента.

Зокрема, глава держави підписав Закон України № 34-V «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про взаємну охорону секретної інформації», прийнятий парламентом 26 липня 2006 року з ініціативи Кабінету Міністрів України.

Законом ратифіковано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про взаємну охорону секретної інформації. За цією Угодою Сторони зобов’язалися охороняти одержану і спільно створену секретну інформацію відповідно до їх національного законодавства і цієї Угоди. Угода визначила порядок передачі такої інформації та заходи щодо забезпечення конфіденційності інформації, отриманої за цією Угодою.

Глава держави також підписав Закон України № 35-V «Про прийняття змін до Статуту Гаазької конференції з міжнародного приватного права», прийнятий парламентом 26 липня 2006 року з ініціативи Президента України.

Законом надано згоду на обов’язковість для України змін до Статуту Гаазької конференції з міжнародного приватного права. Ці зміни стосуються можливості вступу до Конференції будь-якої міжнародної організації, яка є регіональною організацією економічної інтеграції, заснованою виключно суверенними Державами, і якій її Держави-члени передали компетенцію з певного кола питань, що вирішуються Конференцією. Зміни також врегульовують особливості сплати Організацією-членом внесків до бюджету Конференції та впорядкування внесення змін до Статуту. Інші зміни до тексту Статуту спрямовані на уточнення організаційних питань роботи Гаазької конференції з міжнародного приватного права, у тому числі визначення ролі Ради із загальних справ і політики, яка є робочим органом Конференції, а також зміни, які випливають з можливості членства у Конференції не лише держав, а й міжнародних організацій.

Глава держави підписав Закон України № 36-V «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Корея про грантову допомогу та технічне співробітництво», прийнятий парламентом 26 липня 2006 року з ініціативи Кабінету Міністрів України.

Законом ратифіковано Угоду між Урядом України та Урядом Республіки Корея про грантову допомогу та технічне співробітництво. Ця Угода є основою для укладання між Сторонами окремих домовленостей для виконання визначених ними програм грантової допомоги й технічного співробітництва. Угодою визначено також форми такої допомоги та співробітництва, які Уряд Корейської Республіки здійснюватиме за власний рахунок (навчальні програми, надання експертів, добровольців, обладнання, механізмів та матеріалів тощо). Уряд України зі свого боку взяв зобов’язання не використовувати набуті знання та досвід для військових цілей.

Глава держави підписав Закон України № 45-V «Про ратифікацію Сьомого додаткового протоколу до Статуту Всесвітнього поштового союзу», прийнятий парламентом 27 липня 2006 року з ініціативи Президента України.

Законом ратифіковано Сьомий додатковий протокол до Статуту Всесвітнього поштового союзу. Цим Протоколом держави-члени Всесвітнього поштового союзу внесли зміни до його Статуту, які викликані сучасним розвитком суспільства і, зокрема, стосуються завдань та місії Союзу; визначено такі терміни, як поштова служба, країна-член, єдина поштова територія, свобода транзиту, поштові відправлення та міжнародна поштова служба. Доповнено статті щодо порядку внесення застережень до Статуту, Загального регламенту, Конвенції та Угод.

Глава держави підписав Закон України № 46-V «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Йорданського Хашимітського Королівства про повітряне сполучення», прийнятий парламентом 27 липня 2006 року з ініціативи Кабінету Міністрів України.

Законом ратифіковано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Йорданського Хашимітського Королівства про повітряне сполучення. За цією Угодою Договірні Сторони домовилися надавати одна одній права з метою встановлення регулярних міжнародних повітряних сполучень за маршрутами, визначеними відповідними додатками до неї. Угодою надано право Договірним Сторонам призначати авіапідприємства з метою експлуатації таких договірних ліній за встановленими маршрутами. Передбачено також, що вхід та вихід з території Договірної Сторони повітряних суден, правила щодо в’їзду, міграції, паспортних, митних і санітарних заходів здійснюються відповідно до законодавства такої Договірної Сторони.

Глава держави підписав Закон України № 50-V «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Республіки Корея про реалізацію проекту створення телемедичної мережі м. Києва», прийнятий парламентом 28 липня 2006 року з ініціативи Президента України.

Законом ратифіковано Угоду (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Республіки Корея про реалізацію проекту створення телемедичної мережі м. Києва. Угода передбачає надання чотирьом київським медичним закладам (Київська міська клінічна лікарня № 6, Київська міська лікарня швидкої допомоги, Київська міська онкологічна лікарня та Київський міський діагностичний центр) грантової допомоги на загальну суму до 1 млн. дол. США, яка покриватиме витрати на будівництво та (або) реконструкцію будівель і споруд, постачання обладнання, відряджання корейських експертів до України та запрошення українських спеціалістів до Республіки Корея. Від імені Уряду України бенефіціаром проекту в Україні є Міністерство охорони здоров’я України. За Угодою обладнання, матеріали й товари, що надаються Урядом Республіки Корея Україні та ввозяться корейським персоналом для використання з метою реалізації проекту, звільняються від будь-яких податків, зокрема всіх видів мита та інших обов’язкових платежів; щодо корейського персоналу, який перебуває в Україні для реалізації проекту, передбачено режим найбільшого сприяння.

Глава держави підписав Закон України № 51-V «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу», прийнятий парламентом 28 липня 2006 року.

Законом внесено зміни до пункту 3.4 статті 3 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу». Встановлено, що передбачена названим Законом процедура погашення заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу, зафіксованої станом на 1 січня 2005 року, діє до 31 грудня 2006 року.

Раніше зазначеним пунктом 3.4 цього Закону було встановлено, що термін дії процедури погашення заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу не може перевищувати дев’яти місяців з дня видання Міністерством палива та енергетики України наказу про затвердження переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості. Відповідний наказ було видано 10 листопада 2005 року (таким чином, цей термін спливав 10 серпня 2006 року).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus