УКРАЇНА

08:11

21.05

Влада

Ющенко привітав суддів КС з початком виконання своїх обов’язків

0

Президент Віктор Ющенко розраховує на зміцнення правової держави і верховенства права в Україні з оновленням складу Конституційного Суду. Про це говориться в повідомленні прес-служби Президента з посиланням на його поздоровлення суддів КС з обійманням посади.

«Переконаний, що робота Конституційного Суду України, до складу якого ви увійшли, повинна сприяти досягненню мети розбудови правової держави, вкоріненню ідеї верховенства права в Україні», - сказано у вітальних листах Президента.

Ющенко також наголосив, що діяльність КС є необхідною умовою виконання Конституції і законів України, забезпечення прав і свобод людей і громадян.

Він висловив упевненість, що судді повністю зможуть реалізувати свій життєвий досвід і професіоналізм, а також докладуть зусиль для зміцнення демократичних засад України.

Як повідомлялося, 7 серпня обов’язки голови Конституційного Суду почав виконувати Іван Домбровський.

4 серпня 14 суддів Конституційного Суду приступили до виконання обов’язків.

Зараз до складу КС входять Анатолій Головін, Михайло Колос, Марія Маркуш, В’ячеслав Овчаренко, Петро Стецюк, Володимир Іващенко, Валерій Пшеничний, Сюзана Станик і Павло Ткачук.

До виконання обов’язків також приступили судді, призначені за квотою Президента: Дмитро Лілак, Володимир Кампо і Віктор Шишкін.

Окрім цього приступили до виконання обов’язків судді, призначені за квотою з’їзду суддів: В’ячеслав Джунь, Анатолій Дідківський, Іван Домбровський, Ярослава Мачужак, Василь Бринцев і Андрій Стрижак.

За матеріалами «Українських Новин».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus