УКРАЇНА

11:51

23.05

Влада

Рибак вважає, що необхідно створити Міністерство регіонів

0

Віце-прем’єр-міністр, міністр будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства Володимир Рибак вважає, що необхідно створити Міністерство регіонів. Про це він повідомив журналістам у вівторок, інформують «Українські новини».

«В багатьох країнах є такі міністерства... Будемо думати над цим питанням», - сказав він.

Віце-прем’єр зазначив, що виступає за бюджетний федералізм, тобто збільшення частки місцевих бюджетів у зведеному бюджеті, а також за збільшення ролі регіонів і органів місцевого самоврядування. «Ми повинні зрозуміти, що Україна підніметься тільки через підйом регіонів», - сказав він.

Рибак вважає, що гроші повинні залишатися в регіонах, там, де з’являються проблеми.

На його думку, бюджетний федералізм стимулюватиме діяльність місцевих органів влади і дозволить вирішити багато соціально важливих питань.

Як повідомлялося, у 2004 році Президент Леонід Кучма розробив проект указу про створення Міністерства з питань регіонального і місцевого розвитку, яке мало би розробляти пропозиції стосовно державної політики в місцевому самоврядуванні, децентралізації повноважень виконавчої влади, координувати заходи Державного комітету з питань будівництва і архітектури в питаннях територіального планування і Державного комітету з житлово-комунального господарства стосовно реформи житлокомунгоспу в регіонах.

Указ так і не був виданий.

4 серпня Рада призначила лідера Партії регіонів Віктора Януковича прем’єром і затвердила новий склад Кабміну, в якому Рибак посів посаду віце-прем’єр-міністра, міністра будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus