УКРАЇНА

16:16

18.06

Янукович перегляне законопроекти по СОТ

Янукович перегляне законопроекти по СОТ

0

Кабінет Міністрів має намір переглянути законопроекти, необхідні для вступу України до Світової організації торгівлі, розроблені попереднім урядом і направлені для затвердження у ВР. Про це Янукович повідомив, представляючи міністра закордонних справ Бориса Тарасюка апарату цього міністерства, інформують «Українські новини».

Янукович зокрема повідомив, що уже дав доручення вивчити, наскільки ці законопроекти відповідають інтересам України і чи є необхідність організувати громадські слухання для їх обговорення.

Крім того, за словами Януковича, ці законопроекти повинні бути узгоджені з українськими товаровиробниками, з тим, щоб вступ України в СОТ не погіршив їхнє становище.

Янукович зауважив, що є ряд болючих питань для українських товаровиробників при вступі України до СОТ.

Водночас Янукович вважає, що уряд зможе домовитися з партнерами по СОТ про відстрочення зниження ставок ввізних мит на кілька років, що дозволить створити кращі умови для українських виробників.

Янукович зазначив, що для того, щоб спрогнозувати терміни вступу України в СОТ, йому ще необхідно провести консультації з експертами Міністерства економіки, після цього він зможе оцінити вірогідність вступу України в СОТ вже цього року або перенесення цього на 2007 рік.

Як повідомлялося, раніше Україна ставила завдання вступити в СОТ у 2006 році.

Цей намір закріплений в Універсалі національної єдності, підписаному політичними силами, представленими у ВР, 3 серпня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus