УКРАЇНА

04:18

28.05

Влада

Янукович пообіцяв поліпшити соціальне забезпечення дипломатів

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович має намір поліпшити соціальне забезпечення українських дипломатів. Про це Янукович сказав у ході представлення Міністра закордонних справ Бориса Тарасюка апарату цього міністерства.

Янукович підкреслив, що МЗС є ключовим міністерством, яке практично реалізовує зовнішню політику держави, тому, за його словами, держава повинна створювати належні умови для роботи українських дипломатів.

Янукович відзначив, що, за домовленістю з Тарасюком, готовий найближчим часом розглянути всі питання, що стосуються виділення житла для дипломатів, крім того, він додав, що Кабмін готовий забезпечити МЗС необхідним устаткуванням.

Янукович також підкреслив необхідність найближчим часом гармонізувати українське законодавство з вимогами ЄС.

Він відзначив, що це необхідно робити, консультуючись з МЗС.

Янукович також відзначив важливість активізації роботи торгових представництв України за кордоном, які повинні підтримувати українських товаровиробників у зарубіжних країнах і готувати пропозиції з торговельно-економічної співпраці України з іншими країнами.

Янукович відзначив, що Кабмін має намір найближчим часом ухвалити рішення по удосконаленню цієї системи.

Янукович також відзначив, що сьогодні Україна має негативний зовнішній торговельно-економічний баланс на рівні 2,3 млрд. доларів і назвав завданням свого уряду вирішити найближчим часом, як виправити цю ситуацію.

Як повідомлялося, 4 серпня Рада припинила повноваження Кабміну Юрія Єханурова і затвердила склад нового уряду на чолі з Януковичем, в якому Тарасюк перепризначений на посаду Міністра закордонних справ.

За матеріалами «Українські новини»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus