УКРАЇНА

20:56

21.06

Влада

Рахункова палата „наїхала” на фонд молодіжного житлового будівництва

0

Рахункова палата України заявляє, що Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву не забезпечив у 2005 році виконання програм, призначених на будівництво та придбання молоддю житла, і не ефективно роспоряжався коштами для їх реалізацї. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Рахункової палати.

У рахунковій палаті зазначають, що такі дії Фонду «призвели до неефективного використання бюджетних коштів на 35,8 млн.грн., заборгованості перед позичальниками з виплати часткової компенсації та, як наслідок, зниження довіри до держави з боку молодих сімей».

У прес-службі також зазначили, що Державна програма забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки не виконується, що спричинено недостатністю коштів, які щорічно передбачаються Мінфіном на її виконання, та коштів наданих місцевими бюджетами. „Як наслідок, молодим громадянам надано лише третину передбачених Програмою обсягів житла”, - зазначають у Рахунковій палаті.

Проведена Рахунковою палатою перевірка засвідчила, що переважна більшість громадян, які у 2005 році отримали право на часткову компенсацію, не потребувала поліпшення житлових умов. Водночас, наголошують у Рахунковій палаті, чинні механізми надання державної підтримки молоді не забезпечують доступність житла для молодих сімей із середнім рівнем доходів та незаможних молодих громадян.

Перевірка також виявила, що постановою Уряду та наказом Мінсім’ямолодьспорту змінено визначені законодавством пріоритети в наданні кредитів на житлове будівництво, насамперед, сім’ям з дітьми.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus