УКРАЇНА

18:35

24.05

Влада

Польща надасть допомогу українському війську

0

Польща планує надати допомогу Збройним Силам України за програмою досягнення Цілей партнерства в процесі планування та оцінки сил. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства Оборони України.

Як зазначили у прес-службі, 8-10 серпня у Польщі відбудуться перемови між військовими делегаціями двох сусідніх країн, де планують обговорити розвиток двостороннього військового співробітництва та співпраці між збройними силами двох країн та обміняються досвідом реформування і розвитку збройних сил України та Польщі, обговорять стан співробітництва України з НАТО. Очікується, що за підсумками переговорів буде підписано Програму надання допомоги Збройним Силам України у досягненні Цілей партнерства в процесі планування та оцінки сил.

Увагу буде приділено також участі підрозділів збройних сил обох країн у операціях з підтримання миру. Зокрема, виконанню завдань у складі Стабілізаційних сил в Іраку, спільним українсько-польським миротворчим батальйоном “УкрПолбат” в Косовому та створенні на його базі тристороннього українсько-польсько-литовського підрозділу.

Українську військову делегацію очолює начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Кириченко, польську - начальник Генерального штабу Війська Польського генерал Францішек Гангор.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus