УКРАЇНА

15:59

21.05

Влада

Прес-служба СПУ заперечує співпрацю Рудьковського і Мартиненка

0

Прес-служба фракції СПУ спростовує інформацію, оприлюднену в „Українській правді”, про те, що Микола Рудьковський працював заступником генерального директора фірми, до якої має відношення Микола Мартиненко. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СПУ, текст якого є у розпорядженні «proUA».

„Прес-служба фракції СПУ повідомляє, що міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський у 1999 році працював заступником генерального директора Державної Компанії «Торговий дім» НАК «Нафтогаз України», яка немає нічого спільного з фірмою Миколи Мартиненка «Торговий дім», - йдеться у повідомленні прес-служби.

„Тому інформація, опублікована в інтернет-виданні “Українська правда” від 7 липня 2006 року у статті “Уряд Януковича. Люди Фірташа, Григоришина, «Нашої ряби»...” про те, що “у розданій депутатам в п’ятницю біографії Рудьковського викрився ще один факт – півроку він працював заступником гендиректора фірми «любого друзя» Миколи Мартиненка «Торговий дім» - не відповідає дійсності і є прикрою помилкою”, - говориться у повідомленні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus