УКРАЇНА

08:34

20.06

Влада

Податкова розсекретила способи „відмивання” грошей

0

В Україні сума легалізованих з початку поточного року доходів, отриманих злочинним шляхом, становить 3,8 млрд. грн. Про це повідомили в Державній податковій адміністрації України (ДПАУ).

521 перевірка суб’єктів господарювання податковими службами привела до порушення 237 кримінальних справ. В суди за перші 6 місяців 2006 року було направлено 94 справи.

„Практичний досвід, отриманий в процесі викривання і розслідування злочинів, пов’язаних з легалізацією злочинних доходів, переконливо свідчить: ключовим технологічним елементом в цій сфері є фіктивно створені суб’єкти підприємницької діяльності і конвертаційні центри” , - зауважили в ДПАУ. Зокрема за І півріччя поточного року було викрито і припинено протиправну діяльність 29 конвертаційних центрів, що працювали у сфері відмивання «брудних» грошей.

Крім того, за даними ДПАУ, у 2006 році в кредитно-фінансовій і банківській сфері за наслідками 27 перевірок було виявлено і задокументовано легалізованих доходів, отриманих злочинним шляхом, на загальну суму 139,9 млн. грн. Порушено 27 кримінальних справ.

За матеріалами «UA TODAY»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus