УКРАЇНА

16:37

24.05

Влада

Україна посіла 87 місце в рейтингу свободи

0

Україна в міжнародному рейтингу свободи посідає 87-е місце, Грузія 58-е, Вірменія - 79-е, Молдова - 93-е, Киргизстан - 106-е, Росія - 124-е серед 159 країн світу.

Такого висновку дійшли експерти агентства State of World Liberty, яке опублікувало світовий рейтинг свободи.

На думку експертів, найвільнішим регіоном світу є Європа, яка набрала 70,49 бала, а найвільнішою країною - Естонія (85,25 бала).

«Світ не вільний», - констатують у своїй доповіді автори дослідження. Вони стверджують, що загальносвітовий індекс свободи становить всього 56,9% із 100%.

У десятку найвільніших країн за інтегрованим показником увійшли Естонія, Ірландія, Канада, Швейцарія, Ісландія, Багамські Острови, Великобританія, США, Кіпр, Нова Зеландія.

Тим часом Естонія за жодним з параметрів не посіла першого місця: за показником економічної свободи вона на 8-ій позиції, за управлінськими і податковими показниками на 6-ій, за свободою людини на 5-ій.

Дослідники відзначають, що серед країн колишнього СРСР задовільно ідуть справи з рівнем свободи тільки в країнах Балтії - Литва посідає 16-е, а Латвія - 21-е місце. Більше жодна з держав колишнього Союзу не увійшла навіть в коло перших 50 країн. У першій сотні виявилися такі країни, як Грузія (58-е місце), Вірменія (79-і), Україна (87-і) і Молдова (93-і). Киргизстан посідає 106-у позицію.

Росія в загальному рейтингу свободи посідає 124-е місце, при цьому 119-е місце - за рівнем особистої свободи. Найкраще в Росії справи із свободою податків - 75-а позиція.

Найбільш невільними на території колишнього СРСР були визнані Узбекистан, Білорусь і Туркменістан – 152-і, 153-є і 154-е місця відповідно. Авторитаризм все ще править в цих країнах, які залишилися радянськими у всьому, окрім назв», - говориться в доповіді State of World Liberty. Останнє місце в рейтингу (159-е) посіла Північна Корея.

Дослідження агентства State of World Liberty засноване на доповідях The Heritage Foundation, Wall Street Journal, інститутів Frasier, Cato, організації Freedom House, а також на даних організації «Репортери без кордонів». Інтегрований показник свободи оцінювався, виходячи з показників свободи особистості, економічної свободи, обсягу відкритого сектора.

За матеріалами «Подробиць»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus