УКРАЇНА

02:17

27.04

Влада

КМУ скасував обмеження цін на кокс на внутрішньому ринку

0

Кабінет Міністрів України скасував обмеження цін на кокс і коксівне вугілля на внутрішньому ринку. Це пов’язано з нормалізацією ситуації із забезпечення коксом металургійних підприємств України, - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

КМУ скасував свою постанову №544 від 29 квітня поточного року, якою міністерства промислової політики, палива й енергетики наділялися правами, за погодженням з Мінекономіки, встановлювати граничні ціни на кокс і коксівне вугілля вітчизняного виробництва під час їх реалізації на внутрішньому ринку.

Кабінет Міністрів скасував свою постанову іншим аналогічним документом №832 від 5 липня 2004 року, яким також вносяться відповідні зміни на додаток до постанови №1548 від 25 грудня 1996 року «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади і виконавчих органів міських рад із регулювання цін (тарифів)».

Як пояснив агентству «Інтерфакс-Україна» представник Мінпромполітики, скасування постанови пов’язане з нормалізацією ситуації із забезпечення коксом металургійних підприємств України. При цьому він припустив, що уряд також скасує постанову про ліцензування експорту коксу і коксівного вугілля, бо інакше вона набере чинності з 13 липня 2004 року.

Експерт нагадав, що Мінпромполітики ініціювало скасування ліцензування експорту коксу і коксівного вугілля після нормалізації постачання коксу на метпідприємства і звернення металургійних і коксохімічних підприємств стосовно скасування цих санкцій.

Разом з тим, за його словами, скасування ліцензування експорту залізорудної продукції нині не розглядається в зв’язку з наявністю дефіциту.

Уряд 29 квітня 2004 року видав постанову №546 про введення ліцензування експортних постачань коксу, напівкоксу, кам’яного і коксівного вугілля, залізної руди і залізорудного концентрату. Цим документом внесені зміни до іншої постанови Кабміну №1996 від 24 грудня 2003 року «Про переліки товарів, експорт і імпорт яких підлягає ліцензуванню і на які встановлені квоти в 2004 році».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus