УКРАЇНА

11:52

25.05

КМУ повернув МЗС статус координатора всієї зовнішньої політики

КМУ повернув МЗС статус координатора всієї зовнішньої політики

0

Кабінет Міністрів затвердив статус Міністерства закордонних справ як головного органу в центральній виконавчій владі в реалізації зовнішньої політики і координуванні зовнішньополітичних заходів, зокрема з підготовки до вступу до Європейського Союзу і НАТО. Про це говориться в постанові Кабміну № 960 від 12 липня, передають «Українські Новини».

«Міністерство закордонних справ України як центральний орган виконавчої влади є головним (ведучим) органом в системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішніх відносин України і координації заходів у цій сфері, зокрема спрямованих на реалізацію стратегічних цілей зовнішньої політики України із забезпечення входження України в європейський простір і створення передумов для отримання Україною членства в Європейському Союзі і НАТО», - говориться в положенні.

Постанова уряду набула чинності одночасно з підписанням Президентом указу, що відміняє його колишні укази про положення МЗС.

Таким чином, МЗС зберіг свій статус, визначений Президентом.

Як повідомлялося, указом від 3 серпня Ющенко відмінив Положення про Міністерство закордонних справ, яке давало йому статус головного органу в центральній виконавчій владі в реалізації зовнішньої політики і координуванні зовнішньополітичних заходів, зокрема із підготовки до вступу до Європейського Союзу і НАТО.

Ющенко відмінив ним саме Положення про МЗС і ті укази, які вносили до нього зміни.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus