УКРАЇНА

03:23

22.05

Влада

Фельдман висловив підтримку «Столичным новостям» в боротьбі з МАУП

0

Народний депутат України, глава підкомітету ВРУ з проблем національних меншин Олександр Фельдман в коментарі для «proUA» висловив підтримку редакції «Столичных новостей» і всім журналістам, які захищають права людини в Україні і борються з ксенофобією.

За словами народного депутата, люди, які на сторінках ЗМІ відстоюють права людини, - роблять велику справу не для себе особисто, а для суспільства в цілому. Якби нормально працювала державна система протидії радикалізму і нетерпимості - ми не мали б сьогодні ганебних судових тяганин проти журналістів, хуліганських нападів на національному грунті і штучних зіставлень між людьми однієї країни.

Фельдман висловив надію, що після підписання Універсалу національної єдності держава почне більше уваги приділяти питанням міжнаціональних відносин і боротьбі з ксенофобією. Інакше взагалі незрозуміло - які ще повинні бути підписані документи, щоб влада звернула увагу на існуючі проблеми. Хотілося б, щоб після всіх кадрових перестановок у владі листи народних депутатів, які відправляються керівникам контролюючих органів з проханням звернути увагу на загрози у сфері прав людини , - розглядалися належним чином, а не так, як це було досі.

Як відомо, рішенням Печерського районного суду Києва за позовом Міжрегіональної академії управління персоналом на видання «Столичные новости» накладений арешт. Журналісти подали звернення до Апеляційного суду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus