УКРАЇНА

06:54

26.05

Влада

УАК прогнозує втрату рентабельності багатьох молочних підприємств

0

Встановлення мінімальних цін на молоко може призвести до зупинки роботи ряду підприємств молокопереробної промисловості. Таку думку в понеділок під час прес-конференції висловив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, передає кореспондент «proUA».

Він нагадав, що мінімальна ціна на молоко та вершки була встановлена відповідною постановою Кабміну від 24 липня. За його словами, згідно з цим документом, така ціна становить 1,25 грн, в той час як реальна вартість молока не перевищує 0,6 грн. Козаченко наголосив, що введення в дію такого документу рентабельною буде робота лише 25-30% підприємств молочної галузі. Він пояснив це тим, що на значну кількість товару по завищеним цінам не знайдеться покупець. Як приклад Козаченко навів той факт, що за останній тиждень ціни на молоко впали на 12%. Крім того, наголосив він, за прогнозами експертів, це призведе до того, що „чимала частина молочного стада може бути пущена під ніж”.

Козаченко назвав факт появи такого рішення „непрофесійними та непослідовними діями” попереднього уряду. Крім того, він закликав нинішній склад Кабміну прийняти рішення про відміну мінімальної ціни на молоко. В іншому випадку, на його думку, цю постанову можна буде відмінити у судовому порядку.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики ініціює встановлення мінімальних цін на продукцію тваринництва в 2007 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus