УКРАЇНА

10:42

28.05

Влада

Азаров відновить 3-4 ВЕЗ

0

В Україні найближчим часом буде відновлено три або чотири найефективніших ВЕЗ. Таке переконання висловив в інтерв’ю газеті «Дело» перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров.

«Насамперед, буде відновлено ефективні ВЕЗ. Їх буде приблизно три або чотири, де діяльність буде відновлена в повному обсязі. Крім того, ми подумаємо над тим, яким чином компенсувати інвесторам реальні збитки, яких вони зазнали в внаслідок діяльності уряду Тимошенко», сказав він.

Пояснюючи подібну мотивацію, Микола Азаров уточнив: « Ми неодноразово говорили, що в першу чергу ми розглянемо ефективність діяльності всіх ВЕЗ, де реально вкладено великі інвестиції. Їх можна по пальцях перерахувати. Коли я чую спекулятивні міркування, що ми нібито отримаємо величезну дірку в держбюджеті і що це нібито обіцяє десятки мільярдів недобору, у відповідь хочу сказати: насправді, порівняно з світовими економічними зонами, у нас дуже невеликі пільги, в тисячі і сотні тисяч разів менше, ніж в тому ж Китаї. Ми не винаходимо велосипеда. Адже і корейське «економічне диво», і феномен Гонконгу, Шанхаю, Китаю в цілому були забезпечені механізмами ВЕЗ, вільним переміщенням капіталів і новітніх технологій. Щоб відновити сприятливий інвестиційний клімат в країні, ми повинні чітко сказати, що ніколи держава не повинна порушувати узяті на себе інвестиційні зобов’язання».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus