УКРАЇНА

21:16

19.01

матеріали по темі:

Влада

Тимошенко: Ляшко взяв записи про підкуп Мороза в Інтернеті

0

Народний депутат від БЮТ Олег Ляшко, який повідомляв про записи, що свідчать про підкуп Партією регіонів Соцпартії, взяв ці записи в Інтернеті.

Про це повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко в ефірі Радіо «Свобода» у суботу.

«По-перше, ті записи, які оприлюднив Ляшко, він їх взяв з Інтернету, із сайту, де завжди розташовують матеріали, якими володіючи спецслужби, це правда. Але це був Інтернет-сайт, він взяв його, фактично, у відкритій пресі», - сказала Тимошенко. «Кожен народний депутат і, до речі, прокуратура зобов’язані реагувати на ті факти порушення закону, які наводяться у ЗМІ. І без Ляшка, коли це з’явилося в ЗМІ, прокуратура зобов’язана була по факту порушити справу і перевірити, чи отримували гроші за зраду, чи ні», - зауважила Тимошенко.

«Але на всяк випадок ми перевірили, як з 1 по 25 липня взагалі переводилися кошти в готівку в Україні. Маю на увазі, де вони перетворювалися в долари, де їх знімали з рахунків саме готівкою.

Ми поклали Президенту на стіл повну довідку, де конвертувалися гроші, як вони знімалися, в яких обсягах... І дивним чином все, що пройшло через донецькі філіали банків і конвертаційних центрів, співпадає з сумою, яку назвав Ляшко», - сказала Тимошенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus