УКРАЇНА

21:18

09.12

матеріали по темі:

Влада

Ющенко підписав низку законів

0

Президент України Віктор Ющенко підписав низку законів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента.

Зокрема, глава держави підписав Закон України № 24-V «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Вищим Народним Комітетом Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії про співробітництво у сфері науки і технологій», прийнятий парламентом 21 липня 2006 року з ініціативи Кабінету Міністрів України.

Законом ратифіковано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Вищим Народним Комітетом Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії про співробітництво у сфері науки і технологій. За цією Угодою Сторони домовились розвивати співробітництво у сфері наукових та технічних досліджень шляхом реалізації спільних науково-дослідних проектів між їх науково-дослідними центрами і організаціями. Угодою також визначено форми такого співробітництва.

Ющенко підписав Закон України № 27-V «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про реадмісію осіб», прийнятий парламентом 24 липня 2006 року з ініціативи Кабінету Міністрів України.

Законом ратифіковано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про реадмісію осіб. Ця Угода застосовується до реадмісії (прийом та передача осіб, які незаконно знаходяться на території держави) громадян Договірних Сторін, а також до іноземців та осіб без громадянства, у тому числі до їхнього транзитного проїзду територією Договірних Сторін, відповідно до правил, умов та процедур, передбачених цією Угодою. Угода також передбачає захист даних про особу, яка підлягає реадмісії, а також визначає компетентні органи щодо її виконання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus