УКРАЇНА

14:44

27.05

Влада

ДАІ вирішила до вересня не штрафувати тих, хто несвоєчасно пройшов техогляд

0

Державна автоінспекція вирішила не штрафувати до 1 вересня власників автотранспорту, які своєчасно не встигли пройти Державний технічний огляд транспортних засобів. Про це повідомили у відділенні профілактичної роботи управління ДАІ у Вінницькій області, передають «Українські Новини».

«Автовласників, які своєчасно не встигли пройти Державний технічний огляд транспортних засобів, Департамент ДАІ МВС України попереджає: до власників транспортних засобів, які самостійно прибуватимуть в підрозділи ДАІ для проведення технічного огляду до 31 серпня 2006 року, заходи адміністративного впливу не застосовуватимуться», - йдеться в повідомленні.

У повідомленні уточнюється, що проте під час проведення цільових рейдів інспектори складатимуть протоколи згідно з частиною 1 статті 121 Кодексу про адміністративні правопорушення, яка передбачає штрафні санкції і не знімає необхідності проходження техогляду. «Крім того, у випадках виявлення технічних несправностей транспортного засобу, інспектора ДАІ, відповідно до статті 37 закону України «Про дорожній рух», тимчасово вилучатимуть номерні знаки», - уточнюється в повідомленні.

До рейдів ДАІ залучатиме Державну податкову інспекцію, яка здійснюватиме контроль за сплатою податків власниками транспортних засобів.

За оперативними даними відділення профілактичної роботи управління ДАІ у Вінницькій області, на даний момент техогляд не пройшли близько 30% автовласників.

Як повідомлялося, техогляди автотранспорту проводять міжрайонні реєстраційний-екзаменаційні відділи Державної автомобільної інспекції за місцем реєстрації автомобіля.

У 2006 році техогляду підлягають всі транспортні засоби індивідуальних власників, а саме легкові і вантажні автомобілі, автобуси, мотоцикли, причепи, напівпричепи, рік випуску яких закінчується на «0» або парну цифру, а також автотранспорт, який знаходиться на балансі підприємств, організацій і установ, незалежно від форм власності, якщо він використовується в комерційних цілях, незалежно від року випуску.

Автобуси і вантажні автомобілі, які обладнані для перевезення людей і спеціалізовані автомобілі, призначені для перевезення небезпечних вантажів, незалежно від форм власності, проходять його двічі в рік, - з 2 січня до 31 липня і з 1 вересня до 30 листопада.

Причепи проходять техогляд одночасно з автомобілями їх власників.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus