УКРАЇНА

09:56

25.04

Влада

Симоненко прогнозує часткову ротацію уряду найближчим часом

0

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко не виключає, що через декілька місяців може бути розглянуто питання про ефективність роботи деяких членів уряду і можливість їх заміни. Про це Симоненко сказав в інтерв’ю журналістам в ніч на суботу після рішення парламенту про затвердження складу Кабінету Міністрів, передають «Подробиці».

«Залежно від того, як ставитиметься кожен з міністрів до виконання своїх обов’язків, я вважаю, що буде правильною позиція - якщо ми через місяць - через два подивимося, як формуватиметься бюджет, як міністри працюватимуть», - сказав Симоненко.

«Чи будуть вони (міністри) сидіти в своїх кабінетах або виїжджатимуть на місця і дивитимуться, як і що у нас реально відбувається в житті, допомагати конкретним регіонам і конкретним підприємствам і на основі цього вже аналізувати їхню роботу. Якщо вони будуть бюрократами і лише сидіти в кріслах, а не працювати для того, щоб виконувати нашу антикризову програму, я вважаю, що ми маємо всі підстави переглянути, зокрема, і призначення на ту чи іншу посаду», - наголосив лідер КПУ

Симоненко відзначив, що комуністи не зовсім задоволені складом Кабінету Міністрів, зокрема відносно «суперечливих кандидатур": міністра внутрішніх справ, міністра закордонних справ, міністра оборони.

При цьому Симоненко відзначив, що комуністи голосували за ці кандидатури, виходячи з необхідності формувати дієздатний уряд.

Симоненко повідомив, що комуністи подали більше кандидатур для призначення на посади у виконавчій владі, і не виключив, що вони розглядатимуться при призначенні на посаді керівників держкомітетів.

Як повідомлялося, за квотою Компартії призначені 2 міністра - промислової політики Анатолій Головко і аграрної політики Юрій Мельник.

З 23 членів уряду за квотою Партії регіонів призначено 11 міністрів, зокрема першого віце-прем’єра і всіх трьох віце-прем’єрів. У соціалістів 2 міністри (транспорту і зв’язку, освіти і науки), у «Нашій України» - п’ять (міністр юстиції, з питань надзвичайних ситуацій, у справах сім’ї, молоді і спорту, культури і туризму, охорони здоров’я). Міністрів закордонних справ і оборони вносив президент країни. Прем’єр також погодив з главою держави кандидатуру міністра внутрішніх справ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus