УКРАЇНА

13:41

23.05

Влада

Янукович та Єхануров обговорили низку питань, пов’язаних з діяльністю уряду

0

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович зустрівся зі своїм попередником Юрієм Єхануровим. Вони обговорили низку питань, пов’язаних з діяльністю Уряду, розв’язанням першочергових проблем держави. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Кабміну.

Янукович і Юрій Єхануров обмінялися думками щодо необхідності проведення структурних змін в Уряді, обговорили шляхи реалізації регіональної політики, детально обміркували ситуацію, яка зараз склалася в АР Крим та Одеській області. Окрім того були ґрунтовно обговорені питання щодо необхідності скорішого прийняття цілої низки законів, відсутність яких стримують діяльність Кабінету Міністрів.

Підбиваючи підсумок зустрічі, глава Уряду Віктор Янукович підкреслив, що в Україні нині відбувається цивілізована процедура передачі влади, яка гарантує спадкоємність зовнішньої та внутрішньої політики в державі та відповідає існуючій світовій практиці. Янукович вважає, що його Уряду необхідно взяти все найкраще, що напрацьоване Урядом Юрія Єханурова, зробити належні висновки з допущених помилок.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus