УКРАЇНА

18:45

25.06

Влада

Житло для молоді будуть продавати майже по собівартості?

0

Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву хоче створити підприємство, що будуватиме житло і продаватиме його за цінами, близькими до собівартості.

Таке підприємство Фонд планує створити в рамках своєї структури до кінця нинішнього року або на початку наступного. Зараз, за оцінками Фонду, ціни на житло в Києві перевищують у 2-3 рази собівартість будівництва, - повідомляють «Українські Новини».

Подробиці про схему роботи підприємства і його можливості щодо підвищення доступності житла для покупців планується опублікувати в липні-серпні нинішнього року.

Програми Фонду реалізуються за рахунок Державного бюджету. Фонд має регіональні відділення у всіх областях і в столиці. У 2003 році середня вартість будівництва житла в розрахунку на 1 квадратний метр по регіонах України виросла на 8,5%, або на 124 гривні порівняно з 2002 роком - до 1,587 тисячі гривень за 1 квадратний метр.

У 2003 році максимальна вартість будівництва з урахуванням ПДВ зафіксована в Києві - 1,738 тисячі гривень за 1 квадратний метр, мінімальна - у Тернопільській області - 1,375 гривень за 1 квадратний метр.

Середня вартість визначається на основі даних Державного комітету статистики й обласних управлінь капітального будівництва про вартість матеріальних ресурсів, що використовуються у регіонах під час виконання будівельно-монтажних робіт.

Держбуд щокварталу встановлює середню вартість будівництва житла.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus