УКРАЇНА

01:03

12.12

Влада

Баранівський хоче підвищити ввізне мито на сільгосппродукцію

0

Міністр аграрної політики Олександр Баранівський заявляє про необхідність перегляду ввізного мита на сільськогосподарську продукцію. Про це він повідомив під час відкриття науково-практичного семінару «Енергозберігаючі технології сівби озимих зернових культур і рапсу» в Київській області, передають «Українські новини».

«Ми знизили мито на сільгосппродукцію. Там, де можна було залишити 15%, ставили 0%... дещо потрібно переглянути», - сказав він.

Він відзначив, що виникла велика проблема при відкритті наших кордонів для іноземної продукції, яка хлинула на український ринок.

Він підкреслив, що вимоги СОТ дають право ставити ввізне мито на продукцію від 0% до 15%.

При цьому Баранівський підкреслив, що мають бути створені однакові умови для наших і європейських товаровиробників, уточнивши, що в інших розвинених країнах державна підтримка сільгоспвиробників у кілька разів більша, ніж в Україні. «Щоб оцінити наших селян, ми повинні працювати в однакових умовах», - сказав він.

Як повідомлялося, в липні 2005 Верховна Рада знизила ввізне мито на продукцію сільського господарства і продовольство (зовнішньоторговельна номенклатура товарних груп 1-24) на 5-100% і уніфікувала стави мита.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus