УКРАЇНА

22:28

23.04

Влада

Йорданців зацікавила українська військова техніка

0

3 серпня у Києві відбулися переговори військових делегацій Йорданського Хашимітського Королівства та України. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Як зазначили у прес-службі, основну увагу сторони зосередили на обговоренні можливостей підприємств оборонно-промислового комплексу України, ремонтних підприємств Міністерства оборони України та системи військової освіти нашої держави. Зокрема українські та йорданські військові узгодили комплекс питань підготовки нормативно-правової бази, планування та подальшої організації заходів двостороннього співробітництва.

Крім того, повідомляє прес-служба, представники військових делегацій двох країн обмінялися досвідом у різних сферах, зокрема, в галузі проведення спеціальних операцій у сфері боротьби з тероризмом.

В ході переговорів сторони дійшли згоди щодо створення спільного комітету з питань співробітництва, необхідності опрацювання річного імплементаційного плану, який підсумовував би усі заходи, заплановані на наступний рік.

Представники збройних сил Йорданського Хашимітського Королівства також висловили готовність розширити співробітництво в рамках програми обміну військовослужбовцями двох країн та навчання їх на курсах з миротворчої тематики, боротьби з тероризмом, країнознавства, безпеки та захисту найвищого рівня.

Крім того, обговорювалася можливість проведення спільних навчань та тренувань на території обох держав, здійснення ознайомчих візитів, а також обміну візитами до військових навчальних закладів.

Зважаючи на значну зацікавленість йорданської сторони у співробітництві з українським оборонним відомством щодо обміну досвідом у військово-медичній сфері, діяльності військової авіації, інженерних військ та військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту, були також узгоджені питання обміну знаннями та досвідом використання, розробки, ремонту та виробництва окремих видів озброєння і військової техніки. Перебуваючи в Україні йорданські військові відвідали низку підприємств Міністерства оборони України, зустрілися з керівництвом Державної компанії “Укрспецекспорт”, ознайомилися з характером діяльності та продукцією холдингової компанії “Укрспецтехніка”, відвідали базу та випробувальний полігон Науково-виробничого об’єднання “Аеротехніка”, “141-й Житомирський бронетанковий ремонтний завод”, льотно-випробувальну базу АНТК „Антонова”.

Делегації очолили заступник начальника Генерального штабу збройних сил Йорданського Хашимітського Королівства генерал-майор Абдулла Шдефат та виконувач обов’язків заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Федотов.

За підсумками візиту та переговорів сторони підпишуть відповідний протокол.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus