УКРАЇНА

14:12

18.06

Влада

Кучма не продовжив мораторій на продаж землі

0

Президент Леонід Кучма скористався правом вето стосовно закону про продовження мораторію на торгівлю землею до 1 січня 2007 року. Про це «Українським Новинам» повідомило джерело у Верховній Раді.

У середині червня парламент ухвалив відповідний закон «Про внесення змін у Земельний кодекс України».

Відповідно до закону, громадяни і юридичні особи зможуть одержувати право власності на землю сільськогосподарського призначення загальною площею тільки до 100 га до 1 січня 2015 року.

У законі також передбачене продовження з 1 січня 2005 до 1 січня 2007 року дії заборони на внесення права на земельну ділянку (пай) у статутні фонди господарських підприємств.

Закон також припускає, що громадяни і юридичні особи, що володіють земельними ділянками для ведення сільського господарства, а також громадяни України, що володіють земельними паями, не мають права до 1 січня 2007 року продавати належні їм земельні ділянки, а тільки обмінювати їх або передавати в спадщину.

Відповідно до Земельного кодексу, громадяни мають право продавати свої земельні паї з 1 січня 2005 року.

На думку експертів, прийняття законопроекту приведе до зменшення інвестиційної привабливості агропромислового комплексу і гальмуватиме вихід сільського господарства країни з кризи.

Нагадаємо, що за прийняття закону «Про внесення змін у Земельний кодекс України» проголосували 304 депутати при необхідних 226.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus