УКРАЇНА

04:11

28.05

Влада

Нова коаліція може бути створена завтра вранці

0

Керівник фракції Соціалістичної партії Василь Цушко прогнозує офіційне оголошення про створення нової парламентської коаліції вранці в п’ятницю 4 серпня. Про це Цушко сказав журналістам, передають «Українські новини».

Він відзначив, що меморандум про створення коаліції в четвер підписали СПУ, «Наша Україна» та Партія регіонів.

За прогнозами Цушка, до цієї коаліції увійде фракція Комуністичної партії, яка на своєму засіданні повинна ухвалити відповідне рішення.

За словами Цушка, сторонами обумовлена наступна технологія оголошення про створення нової коаліції. Спочатку фракції «Нашої України» і КПУ повинні ухвалити рішення про входження в таку коаліцію. За його словами, фракція СПУ спеціально не розглядатиме це питання, оскільки їх влаштовує проект угоди про створення коаліції, раніше узгоджене в рамках коаліції БЮТ-НУ-СПУ, а потім в раках коаліції ПР-СПУ-КПУ. Після цього, за його словами, повинні бути загальні збори фракцій, що входять в коаліцію, на яких підписано рішення про створення такої коаліції.

Потім в сесійному залі спочатку голосується кандидатура лідера ПР Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра, висунута раніше коаліцією ПР-СПУ-КПУ і внесена Президентом Віктором Ющенком на затвердження в Раду. В цей час, за словами Цушка, на столі у голови Верховної Ради Олександра Мороза вже повинна лежати угода про нову коаліцію, підписану її учасниками, і, відразу ж після голосування по кандидатурі прем’єра, Мороз озвучить формування нової коаліції.

Цушко відзначив, що для того, щоб не образити учасників коаліції, ухвалено рішення внести зміну в регламент Ради, що дозволяє сформувати коаліцію в новому складі з назвою «Коаліція національної єдності».

Він також прогнозує, що Верховна Рада може ухвалити рішення про роботу в суботу 5 серпня з тим, щоб затвердити склад нового Кабінету Міністрів і піти на літні канікули до вересня.

Як повідомлялося, раніше лідер фракції Комуністичної партії Петро Симоненко заявляв, що його політична сила не має наміру приєднуватися до меморандуму, раніше підписаного фракціями Партії регіонів і блоком «Наша Україна» про створення коаліції у Верховній Раді.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus