УКРАЇНА

18:18

22.05

Влада

В Одесі серед ночі демонтували пам’ятник Леніну

0

В Одесі о другій годині ночі демонтували пам’ятник Леніну. Демонтажу намагалися завадити активісти Компартії, однак монумент оточила міліція і за кілька годин скульптуру розібрали на гранітні блоки та вивезли вантажівками.

Сьогодні на ранішньому засіданні Верховної Ради фракція КПУ звернулася до Генпрокуратури з проханням розслідувати обставини демонтажу монумента, оскільки за словами депутата від КПУ Петра Цибенка, при знесенні пам’ятника правохоронці побили людей. «Омонівці били людей, причому били до крові, викручували руки, тягали людей за волосся», - сказав Цибенко. Він також додав, що частина людей звернулася за медичною допомогою.

Голова Верховної Ради Олександр Мороз заявив про необхідність розслідувати справу і звернутися до МВС та Генпрокуратури з дорученням розслідувати обставини справи та доповісти про результати Верховній Раді «в письмовій чи усній формі».

Як повідомлялось, рішення про перенесення пам’ятника Одеська міська рада ухвалила ще в середині липня. Проте з виконанням зволікали, оскільки чекали схвалення від Міністерства культури і туризму України. Демонтований пам’ятник має бути відновлений у парку Ленінського комсомолу

Одеська обласна організація Компартії України 28 липня встановила агітаційну палатку на знак протесту проти перенесення пам’ятника Леніну в Одесі.

За матеріалами «5 каналу», «Українських Новин»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus