УКРАЇНА

12:42

20.05

Влада

Рада змінила регламент заради нової коаліції

0

Верховна Рада України внесла зміни до регламенту парламенту. За прийняття відповідної постанови в цілому проголосували 259 народних депутатів, передає кореспондент «proUA».

Постановою передбачається, що у разі, якщо депутатська фракція що не є учасником антикризової коаліції виявила бажання стати учасником, то за згодою коаліції всі її учасники укладають новий текст коаліційної угоди.

Крім того, згідно з постановою не пізніше як через чотири дні після приєднання депутатських фракцій до коаліції, виходу чи виключення депутатської фракції з коаліції, або укладення коаліцією у новому складі нового тексту коаліційної угоди про це робиться повідомлення головуючим на пленарному засіданні. В цей же строк зазначене повідомлення публікується у газеті «Голос України» відповідно разом з персональним складом депутатської фракції, яка вийшла чи виключена із складу коаліції, або персональним збільшеним складом коаліції і новим текстом коаліційної угоди.

Крім того, передбачається, що у разі припинення діяльності коаліції чи укладання нового тексту коаліційної угоди до призначення парламенту на відповідні посади кандидатури, запропонованої цією коаліцією, внесена коаліцією пропозиція стосовно відповідної кандидатури не вважається відкликаною, якщо коаліцією в новому складі не прийнято іншого рішення.

Крім того, постановою передбачається, що зміни у складі коаліції, в тому числі у зв’язку з виходом з неї однієї чи декількох депутатських фракцій, якщо при цьому склад коаліції не стає меншим, ніж визначено Конституцією України, не є підставою для припинення діяльності коаліції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus