УКРАЇНА

13:04

21.06

Влада

На «Українську правду» подали до суду

0

Донецька обласна організація «Союзу молоді регіонів України» звернулася в Господарський суд Києва з позовом про захист честі і достоїнства проти інтернет-видання «Українська правда». Про це повідомили в донецькому офісі «Союзу молоді регіонів України», пише ІМІ.

29 червня 2004 року на інтернет-сайті «Каштанова революція» з посиланням на моніторинговий комітет «Студент обирає вільно!» була розміщена інформація про те, що в Донецькому національному університеті набирається група студентів для поїздки в Київ і участі в провокаціях проти прихильників Віктора Ющенка під час його висування кандидатом в президенти України. 30 червня ця інформація була передрукована на интернет-сайті «Українська правда».

Донецька обласна організація «Союзу молоді регіонів України» «звернулася до представників сайтів «Каштанова революція» і «Українська правда» із проханням розмістити спростування «цієї свідомо помилкової інформації і принести свої вибачення на адресу ДОО «СМРУ», тому що жодні подібні дії Донецькою обласною організацією ВМОО «Союз молоді регіонів України» не проводилися».

Однак, представники «Каштанової революції» відмовилися вести переговори, а співробітники «Української правди» розмістили спростування, «яке нас не задовольнило», йдеться у повідомленні.

«Тому керівництвом ДОО «СМРУ» було ухвалено рішення про звертання в господарський суд Києва з позовом про захист честі і достоїнства нашої організації», - заявляє Донецька обласна організація Союзу молоді регіонів України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus