УКРАЇНА

13:11

19.06

Влада

Безсмертний підпише Універсал, бо він унікальний

0

Лідер фракції «Наша Україна» Роман Безсмертний заявляє, що ця політична сила підпише Універсал національної єдності без застережень, оскільки основні його позиції є відображенням програмних засад партії. Про це він сказав виступаючи на засіданні круглого столу.

«Депутати фракції «Наша Україна» знаходять відображення своїх програмних засад у цьому універсалі, тому ми приєднуємось до тих, хто говорить про його підписання», - сказав Безсмертний.

За його словами, підписання універсалу є «першим і дуже серйозним екзаменом, який складає український політикум». «Його приймає за ініціативи президента український народ. Це перший крок у становленні нових політичних стосунків. І ми ще не всі розуміємо, яку роль у цьому процесі мають грати політики», - сказав Безсмертний.

«Наступним екзаменом для нас буде формування органів влади, призначення посадових осіб, які візьмуть на себе відповідальність за виконання цього універсалу», - додав він.

За словами Безсмертного, унікальність цього документу полягає в тому, що він є «публічно визнаний більшістю політиків, а значить українського народу».

«Та проблема, яка означилась в ході двох останніх років, коли було поставлено на кон єдність нації, отримала першу відповідь. По суті універсал – це розуміння українським політикумом єдності нації», - сказав він. «Владі владне, а опозицій – опозиційне», - додав Безсмертний.

Нагадаємо, про готовність підписати Універсал вже заявили представники СПУ. Лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що підпише документ з певними застереженнями.

За матеріалами «Української правди».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus