УКРАЇНА

11:27

10.12

Влада

Кабмін виділив кошти на відновлення Ужгородського замку

0

Кабінет міністрів виділив Закарпатській облдержадміністрації 3 мільйони 188 тис. гривень для ліквідації наслідків руйнування стін Ужгородського замку-фортеці. Про це йдеться у постанові уряду від 1 серпня, текст якої є у розпорядженні «proUA».

Згідно з постановою, Мінфіну доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Кабмін доручив Закарпатській облдержадміністрації затвердити у тижневий строк за погодженням з Мінекономіки, Мінфіном і Мінбудом перелік невідкладних аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків руйнування стін Ужгородського замку-фортеці.

Крім того, уряд доручив Закарпатській облдержадміністрації подати до 1 грудня 2006 р. Мінекономіки, Мінфіну, Мінбуду та Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

Як повідомлялось, в місті Ужгороді Закарпатської області оголошено надзвичайну ситуацію регіонального рівня, пов’язану із загрозою життю мешканців дванадцяти будинків міста. Як повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олександр Карташов, надзвичайна ситуація склалася в Ужгородському замку-фортеці, внаслідок чого виникла реальна загроза життю жителів 12 будинків на вулиці Підградській. Ця вулиця проходить уздовж однієї із стін замку, яка загрожує обваленням.

Згідно з експертними висновками МНС України, необхідно провести невідкладні аварійно-відновні роботи. За попередніми підрахунками, ремонт коштуватиме більш ніж 5 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus