УКРАЇНА

08:57

22.05

Влада

Тарасюку подобається Універсал

0

Міністр закордонних справ, депутат від фракції “Наша Україна” Борис Тарасюк вважає підписаний політичними силами Універсал національної єдності першим кроком до об’єднання політичних еліт навколо стратегії розвитку нашої держави. Про це «proUA» повідомили у прес-службі блоку «Наша Україна».

Тарасюк у своєму коментарі, зокрема, зазначив: “Універсал національної єдності – це документ, який є першим кроком до об’єднання політичних еліт навколо стратегії розвитку нашої держави. Це той шлях, який пройшли еліти країн Центрально-Східної Європи на початку 90-х років, і їхній приклад довів успішність саме такого підходу”.

Він назвав Універсал маніфестом єдності політичних сил щодо їхніх спільних дій. «У цьому відношенні не можна недооцінювати його морально-політичну роль як для політичних та громадсько-політичних організацій, так і для всього суспільства» - наголосив депутат .

Тарасюк додав при цьому: Універсал національної єдності, як і Круглий стіл, були ініційовані Президентом України з метою єднання нації. І підписання цього документа – свідчення успішності цієї ідеї Президента, яка активно підтримувалася Нашою Україною як пропрезидентською політичною силою”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus