УКРАЇНА

14:33

20.05

Влада

Сирота: у ніч на 3 серпня Україна жила „поза Конституцією”

0

Створення коаліції і висунення кандидатури Прем’єр-міністра тільки на перший погляд підвели риску під затяжною політичною кризою в Україні. Про це в коментарі для «proUA» заявив учасник «Українського форуму», народний депутат 2-3 скликань Михайло Сирота.

Сирота відзначив, що «визначальною характеристикою коаліційного процесу стало неприпустиме ігнорування правових норм і довільність тлумачень Основного Закону». «Кандидатура Януковича була подана Президентом вже по закінченні відповідного терміну. У ніч на 3 серпня Україна протягом восьми годин жила взагалі «поза Конституцією», - підкреслив він

«Ухвалене рішення дає можливість різним політичним силам піддавати сумніву легітимність процедури формування уряду, що підвішує всю нову систему влади», - вважає Сирота.

«Сьогодні і політики, і суспільство обговорюють, наскільки ефективною виявиться нова парламентська більшість і коаліційний уряд. Хочу підкреслити: дієздатність всіх гілок влади неможлива без проходження Конституції. А значить, справжнє завершення кризи станеться тільки тоді, коли в державі буде відновлено правове поле», - відзначив Сирота.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus