УКРАЇНА

05:24

26.05

Влада

Ужгородський замок може впасти на 12 житлових будинків

0

В місті Ужгороді Закарпатської області оголошено надзвичайну ситуацію регіонального рівня, пов’язану із загрозою життю мешканців дванадцяти будинків міста.

Як повідомив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олександр Карташов, надзвичайна ситуація склалася в Ужгородському замку-фортеці, внаслідок чого виникла реальна загроза життю жителів 12 будинків на вулиці Підградській. Ця вулиця проходить уздовж однієї із стін замку, яка загрожує обваленням.

Згідно з експертними висновками МНС України, необхідно провести невідкладні аварійно-відновні роботи. За попередніми підрахунками, ремонт коштуватиме більш ніж 5 млн. гривень.

За підсумками експертиз в Ужгороді відбулося термінове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Комісія вирішила визнати ситуацію, що склалася в Ужгородському замку-фортеці, надзвичайною регіонального рівня.

За словами Карташова, дано доручення терміново підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету України для проведення невідкладних аварійно-відновних робіт, а також необхідно терміново розглянути можливість виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету для проведення першочергових аварійних робіт.

Доступ до північної башти Ужгородського замку тимчасово заборонено.

За матеріалами «КоммерсантЪ-Украина»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus