УКРАЇНА

06:06

21.05

Влада

Одинокі батьки будуть отримувати допомогу на дітей-студентів до 23 років

0

Одинокі батьки та усиновителі, діти яких навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, зможуть отримувати матеріальну допомогу по догляду за дитиною до 23 років. Такі зміни вніс Уряд до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми постановою від 1 серпня цього року. Про це «proUA» повідомили в Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Зміни, зокрема, передбачають, що на дітей, які навчаються за денною формою у вищих навчальних закладах I – IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, одинокі батьки отримуватимуть допомогу до закінчення дитиною навчального закладу, але не довше ніж до досягнення нею 23 років.

Крім того, внесено зміни у розрахунок допомоги на дітей одиноким матерям. Тепер розмір такої допомоги за будь-яких умов буде не меншим за 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (раніше – 10%).

Згідно попередньої редакції Порядку призначення допомоги, одинокі матері, батьки чи усиновителі отримували фінансову допомогу на дитину до досягнення нею 18 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus