УКРАЇНА

04:03

25.05

Влада

Київобленерго загрожує відключити в’язниці від електроенергії

0

Енергопостачальна компанія «AES Київобленерго» має намір з 10 серпня через борги припинити або обмежити постачання електроенергією виправних установ Київської області. Про це повідомила прес-служба «AES Київобленерго», інформують «Українські новини»

Згідно з повідомленням, заборгованість підрозділів Департаменту з виконання покарань за розрахунками за електроенергію перевищує 1,7 мільйона гривень.

За станом на кінець липня в список найбільших боржників входили Ірпіньська виправна колонія № 85 (678, 123 тис. гривень), Білоцерківська виправна колонія № 35 (453, 660 тис. гривень), Березанська виправна колонія №95 (307, 772 тис. гривень), Бориспільська виправна колонія № 119 (270, 456 тис. гривень).

«AES Київобленерго» заздалегідь сповістила Управління департаменту з виконання покарань в Київській області про плани відключення або обмеження енергопостачання установ-боржників.

Компанія також запропонувала керівництву управління вжити всіх необхідних заходів для скорочення енергоспоживання і функціонування в умовах відсутності електропостачання.

«Всі заходи енергетики здійснюють на підставі чинного законодавства», - зазначається в повідомленні.

«AES Київобленерго» є однією з перших енергопостачальних компаній в Україні, що не мають ні реструктуризованих, ні поточних боргів за куплену електроенергію перед оператором оптового ринку електроенергії державним підприємством «Енергоринок». Тому підприємство має всі підстави проводити жорстку політику стосовно власних боржників», - наголошує прес-служба.

Як повідомлялося, раніше «AES Київобленерго» заявила про намір з 20 липня обмежувати постачання електроенергії підприємствам комунальної теплоенергетики і водоканалам, що мають борги за спожиту електроенергію.

2005 рік відкрите акціонерне товариство «AES Київобленерго» закінчило з чистим прибутком 56, 812 млн. гривень, збільшивши чистий дохід на 14,43%, або на 91,482 млн. гривень, до 725,063 млн. гривень.

У 2001 році компанія AES Washington Holdings B.V. купила у Фонду державного майна по 75%+1 акція «Київобленерго» і «Рівнеобленерго».

Компанії після цього були перейменовані в «AES Київобленерго» і «AES Рівнеенерго».

Корпорація AES експлуатує 113 електрогенеруючих об’єктів і 17 енергопостачальних компаній у 27 країнах світу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus