УКРАЇНА

13:37

23.05

Влада

Депутати БЮТ заявляють, що їх оббрехали

0

Фракція БЮТ заявляє, що жоден із нинішніх народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко не отримував ані квартир, ані компенсації на їх придбання. Про це йдеться у заяві БЮТ, текст якої є у розпорядженні «proUA».

У заяві зазначається, що „безкомпромісна боротьба фракції БЮТ за скасування незаконних депутатських пільг викликала неадекватну реакцію представників комуно-олігархічної коаліції”. „У відповідь на документальні докази розбазарювання бюджетних коштів та алогічні і несправедливі пільги для парламентарів, прозвучали інсинуації на адресу БЮТ”, - йдеться у заяві.

„З огляду на це, Блок Юлії Тимошенко заявляє, що жоден із депутатів 5-го скликання від Блоку Юлії Тимошенко, не отримував ані квартир, ані компенсації на їх придбання. Інформація, оприлюднена представником Регламентного комітету ВРЮ, не відповідає дійсності і може розцінюватися тільки як дешева спроба дискредитації БЮТ”, - наголошує фракція БЮТ.

„Корумповане комуно-олігархічне угрупування, замість того, щоб визнати власну корисливість та виправити свої помилки і прорахунки, переслідує мету переконати суспільство в продажності і безпринципності всіх політиків України. В такий спосіб воно прагне знайти бодай якесь виправдання власним брутальним зрадам і розтраті бюджетних коштів”, - говориться у заяві.

„Депутати від Блоку Юлії Тимошенко не беруть і не братимуть участі у незаконному отриманні депутатських пільг і надалі будуть повідомляти громадськості про всі виявлені факти неправомірного витрачання бюджетних коштів”, - наголошує фракція БЮТ

Як повідомлялось, Регламентний комітет сьогодні заявив, що станом на 1 серпня 5 депутатів БЮТ отримали квартири і ще 13 депутатів - компенсації за квартиру загальною сумою 3 190 254 гривень. Ще 35 депутатів з фракції зараз проживають в готелях «Київ» і «Україна».

Крім того, депутати БЮТ отримали за липень 1,555 млн. гривень зарплати і відпускних. Також депутати БЮТ користуються службовими автомобілями; зокрема, за період з 20 липня вони використовували автомобілі протягом 290 годин. При цьому деякі депутати перевищили відведений їм ліміт 20 годин користування автомобілем.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus