УКРАЇНА

01:43

19.06

Влада

В Ізраїлі суд заблокував рахунок українського посольства

0

Окружний суд Єрусалима (Ізраїль) заблокував рахунок посольства України в цій країні. Рахунок було заблоковано вчора, 6 липня. Про це заявив посол України в Ізраїлі Олександр Сліпченко, - повідомляють «Українські Новини».

За словами Сліпченка, рішення суду пов’язане зі звичайною господарською суперечкою, і посольство не розуміє, чому заблокований саме його рахунок. «Мова йде про нормальну господарську суперечку, вона не єдина, і в кожній країні трапляються такі випадки... але вона мала б іти нормальним судовим шляхом, посольство тут абсолютно ні при чому», - сказав Сліпченко.

Як повідомило Українським Новинам поінформоване джерело, рахунок був заблокований на вимогу юристів компанії TMR Energy ltd (Кіпр), через яку раніше був затриманий у Канаді український літак «Руслан».

Як заявив Сліпченко, українська сторона обурена фактом блокування рахунка посольства. «Нас просто дивує, нас обурює таке рішення», - сказав він. За словами посла, рахунок було заблоковано без будь-яких попереджень.

Українська сторона вважає, що це суперечить нормальній міжнародній практиці. «Просто елементарно суперечить принципові дипломатичного імунітету... Наша позиція полягає в тому, що це зовсім суперечить міжнародній практиці», - заявив посол.

Посольство України відразу ж відреагувало і направило ноту протесту Міністерству закордонних справ Ізраїлю.

Посол провів зустрічі з цього приводу в МЗС Ізраїлю.

Як повідомив Сліпченко, ізраїльський МЗС також стурбований рішенням єрусалимського суду і вважає його неприйнятним.

За його словами, відповідно до рішення суду рахунок посольства заблокований до наступного розгляду, що запланований через кілька місяців. Однак посольство сподівається, що МЗС Ізраїлю в рамках своїх повноважень посприяє тому, щоб рахунок був розблокований і посольство раніше змогло продовжити нормальну роботу. «Ми сподіваємося, що він буде розблокований. Ми чекаємо цього від ізраїльської сторони», - сказав посол.

За повідомленням МЗС України, на 11 липня, попередньо, планується візит Міністра закордонних справ Костянтина Грищенка до Ізраїлю.

Нагадаємо, що раніше літак «Руслан» компанії Авіаційного науково-технічного комплексу ім. Антонова був затриманий на військово-повітряній базі в Лабрадорі (Канада) за борги Фонду державного майна перед компанією TMR Energy ltd (Кіпр).

ФДМ заявив, що не визнає за собою борг перед TMR Energy ltd. і наполягає на незаконності арешту літака Канадою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus