УКРАЇНА

18:19

20.05

Влада

Семенюк просить Єханурова вплинути на Пинзеника

0

Голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк просить прем’єр-міністра Юрія Єханурова зобов’язати міністерство фінансів забезпечити фінансування діяльності ФДМУ. Про це йдеться у відкритому листі Семенюк до Єханурова, яке є у розпорядженні «proUA».

Семенюк вважає керівника Міністерства фінансів Віктора Пинзеника виним у паралізуванні роботи ФДМУ у 2006 році.

Як зазначено у листі, різке скорочення фінансування Фонду у 2006 році є не обґрунтованим. Семенюк вказує, що через скорочення видатків робота ФДМУ повністю паралізована, позаяк видатки спеціального фонду бюджету на заходи з приватизації державного майна, за рахунок яких Фонду було передбачено витрати на реалізацію управлінських рішень щодо державного майна та господарське утримання установ, безпідставно урізані на дві третини. Семенюк також наголошує, що неодноразові звернення до Мінфіну збільшити кошти на утримання фонду до минулорічного рівня залишилися без відповіді.

На думку глави ФДМУ, таке значне недофінансування Фонду може призвести до дестабілізації не тільки в державному секторі, а і в економіці країни в цілому. Вона звинувачує керівника Мінфіну Віктора Пинзеника у цілеспрямованій політиці знищення державного сектору економіки країни та порушенні бюджетного кодексу.

Семенюк просить Єханурова особисто втрутитися в ситуацію, що склалася з фінансуванням діяльності Фонду державного майна України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus