УКРАЇНА

04:08

28.05

Влада

Ющенко попросив Єханурова проаналізувати проблеми міграційної політики

0

Президент України Віктор Ющенко попросив прем’єр-міністра Юрія Єханурова здійснити комплексний аналіз проблемних питань міграційної політики та визначитися щодо подальших дій уряду з їх розв’язання. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Президента.

Зокрема, йдеться про низку проблем, про які поінформував Главу держави у своєму листі голова Комісії при Президентові України з питань громадянства Микола Жулинський.

За даними Комісії, лише протягом п’яти місяців поточного року за незаконний перетин державного кордону України було затримано понад 5,6 тисяч осіб, серед яких найбільше громадян Молдови, Росії, Китаю, Білорусі, Грузії, Індії. За той же період Державна прикордонна служба видворила за межі України більш ніж 1,7 тисяч іноземців та осіб без громадянства, серед яких 95 – з країн так званого міграційного ризику.

Органи внутрішніх справ станом на середину червня виявили майже 5 тисяч нелегальних мігрантів – понад 4,3 тисячі з них вже видворено з країни, 33 матеріали направлені до СБУ для порушення кримінальних справ щодо незаконного переправлення осіб через державний кордон. Найбільше нелегальних мігрантів затримано в Київській та Закарпатській областях, а також у Києві.

Жулинський, крім того, поінформував Президента, що в Україні накопичуються мігранти з країн Південно-Східної Азії, Близького та Середнього Сходу, Африки, а також громадян країн СНД, які використовують нашу територію для транзиту в країни ЄС – їх загальна кількість становить від 100 до 150 тисяч.

Більша частина незаконних мігрантів намагається проникнути в Україну через українсько-російський кордон (понад 80% затриманих) та українсько-білоруський (11%), а виїхати – через українсько-словацький (майже 60%) та українсько-польський (20%) кордони.

Серед головних чинників, що знижують ефективність протидії нелегальній міграції, голова Комісії при Президентові назвав відсутність єдиного централізованого органу виконавчої влади у сфері міграційної політики та міждержавних угод про реадмісію з Росією, Білоруссю, Молдовою тощо.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus