УКРАЇНА

01:32

24.05

Влада

Плачков зобов’язав Київобленерго і Рівнеенерго працювати краще

0

Міністр палива і енергетики України Іван Плачков зобов’язав енергопостачальні компанії ЗАО «AES Київобленерго» і «АЕС Рівнеенерго» підвищити якість обслуговування і забезпечити надійне енергопостачання регіонів. Про це повідомили в прес-службі Мінпаливенерго, інформують «Подробиці».

Як повідомили в прес-службі, проблеми забезпечення споживачів Київської і Рівненської областей електричною енергією були розглянуті сьогодні під час зустрічі Плачкова з віце-президентом корпорації AES в Україні Стівеном Уолшем. Крім того обговорювалися інвестиційні програми компаній.

Плачков зокрема відзначив незадовільний стан енергетичного господарства цих компаній. Як наголошується в повідомленні, за підсумками комплексного обстеження інспекцією з Держенергонагляду було засвідчено зростання кількості технічних порушень. Зокрема за 6 місяців 2006 року зафіксовано 1114 випадків проти 1062 в 1-му півріччі 2005 року і 597 в 1-му півріччі 2004 року.

Крім того, за даними міністерства, через аварійні знеструмлення в 1-му півріччі 2006 року споживачі Київобленерго недоотримали 0,8 мільйона кВт/год електроенергії, при цьому скарги споживачів цієї компанії на незадовільну якість електропостачання становлять близько 10% від загальної кількості скарг.

Міністр акцентував увагу на необхідності якнайшвидше виправити ситуацію із забезпеченням електроенергією споживачів регіонів. «В іншому разі до компаній будуть застосовуватися відповідні заходи впливу», - наголошується в повідомленні.

Своєю чергою Уолш повідомив про розроблення корпорацією плану заходів з метою поліпшення роботи інфраструктури обох компаній задля забезпечення належного обслуговування споживачів. За його словами, найближчим часом планується запросити представників Мінпаливенерго, Національної комісії регулювання електроенергетики, ДП «Енергоринок», облдержадміністрацій, громадськості на презентацію цього плану заходів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus