УКРАЇНА

16:45

22.05

Влада

Обов’язкове харчування введуть тільки в потягах далекого сполучення

0

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» заявляє, що послуга харчування не буде введена на українських залізницях повсюдно і зараз готуються пропозиції про транспортні напрямки і класи вагонів, де послуга харчування буде обов’язковою. Про це сьогодні журналістам повідомив Міністр транспорту і зв’язку України Віктор Бондар, інформує «ЛІГАБізнесІнформ»

«Я дав доручення «Укрзалізниці» чітко сформулювати, яку мету вони ставлять і на яких напрямках ввести (обов’язкове харчування - ред.)», - сказав Бондар.

За його словами, послуга обов’язкового харчування буде вводитися на кількох напрямках далеких сполучень (таких наприклад, як Москва, Санкт-Петербург), а клас вагонів, в яких буде введено харчування, буде на рівні СВ або купе.

Міністр наголосив, що зараз «Укрзалізниця» готує відповідну детальну пропозицію. «Тоді, я думаю, ухвалимо рішення, що далі, але такого, як запропонували відразу, тобто на всіх напрямках і у всіх вагонах - такого не буде», - зазначив Бондар.

Раніше «Укрзалізниця» ввела послугу обов’язкового харчування як експеримент в потягу N1/2 «Київ-Москва-Київ» в купейному і СВ-вагонах.

Антимонопольний комітет України попередив «Укрзалізницю» про застосування жорстких санкцій в разі введення обов’язкового харчування в потягах. Генеральний директор «Укрзалізниці» не згоден з позицією АМКУ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus