УКРАЇНА

10:46

28.05

Влада

Кабмін створив комісію для перевірки діяльності «Массандри»

0

Кабінет Міністрів створив комісію для перевірки діяльності державного виробничого об’єднання «Массандра». Про це журналістам повідомив міністр аграрної політики Олександр Баранівський, інформують «Українські новини».

За словами Баранівського, генеральний директор виноробного заводу в Ялті Микола Бойко створив закрите акціонерне товариство «Массандра», яке очолив його син Геннадій Бойко, і саме через цю приватну структуру реалізується все вино державного об’єднання «Массандра».

Баранівський заявив, що до нього дійшла інформація про те, що торгові марки вин «Массандра» не належать державному об’єднанню «Массандра», а належать ЗАТ «Массандра».

За словами Баранівського, створена комісія буде направлена на «Массандру» для того, щоб розібратися в ситуації, що склалася. «Ми там швидко наведемо лад», - заявив Баранівський.

Як повідомлялося, акціонери закритого акціонерного товариства «Торговий дім «Массандра», що є ексклюзивним дистриб’ютором всієї продукції Національного виробничо-аграрного об’єднання «Массандра» (Крим), 28 квітня призначили головою наглядової ради Геннадія Бойка.

Раніше Баранівський виступав проти можливої приватизації Національного виробничо-аграрного об’єднання «Массандра» (Крим).

«Массандра» є одним із стабільно працюючих підприємств України і натепер має 4 тис. га виноградників, щорічно виробляє більше 10 млн. пляшок елітного вина, з яких 65% експортується.

Головним імпортером массандрівських вин є Росія.

Директор виробничого об’єднання «Массандра» Микола Бойко входив в першу п’ятірку виборчого списку Соціалістичної партії на виборах до Верховної Ради Криму.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus