УКРАЇНА

02:04

25.05

Влада

Омельченко наказав встановити стенди для агітації

0

Київська міська державна адміністрація доручила райдержадміністраціям спільно з Головним міським управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища до 2 липня(!) визначити на території міста Києва місця та обладнати стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації виборів Президента України 31 жовтня 2004 року.

Про це сказано в розпорядженні київського міського голови Олександра Омельченка №177 від 29 червня 2004 року “Про визначення місць та обладнаних стендів, дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації виборів Президента України 31 жовтня 2004 року”, яке сьогодні розповсюдила прес-служба КМДА.

На жаль, 2 липня минуло, а стендів і дошок для оголошень в людних місцях не помітно й досі.

В розпорядженні також передбачається, що охорону та громадський порядок біля місць розташування стендів із матеріалами передвиборчої агітації мало забезпечувати Головне управління МВС України в м. Києві.

Нагадаємо, що в статті 59 Закону України “Про вибори президента України” сказано, що “місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування не пізніш як за сто двадцять днів до дня виборів відводять місця та обладнують стенди і дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus