УКРАЇНА

05:24

26.05

Влада

«Наша Україна» підтримає ініціативу Президента щодо розпуску Ради

0

«Наша Україна» підтримає ініціативу Президента щодо розпуску Верховної Ради України. Про це йдеться у заяві фракції «Наша Україна» текст якої є у розпорядженні «proUA».

«Дні, які минули з 27 липня, стали яскравим підтвердженням того, що не всі представники українського політикуму готові у своїй діяльності керуватися не кон’юнктурними, а загальнонаціональними інтересами. Вони і зараз намагаються здійснювати державну політику методами шантажу і ультиматумів», - говориться у заяві.

Також «Наша Україна» закликає політичні сили знайти у собі мужність і об’єднатися в ім’я інтересів нашої країни та її народу. «Якщо ж виявиться, що кон’юнктурні «інтересики» деяких політиків переважать інтерес загальнонаціонального єднання, – тоді «Наша Україна» підтримає ініціативу Президента України щодо розпуску Верховної Ради України. Всі необхідні конституційні підстави для цього у Глави Держави є!», - говориться у заяві.

Нагадаємо, що Президент планує сьогодні, 1 серпня, провести консультації з головами депутатських фракцій, Головою Верховної Ради та його заступниками щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus