УКРАЇНА

05:15

22.05

Влада

Скіпальський: Секретаріат президента місяцями не читає підготовлені розвідматеріали

0

Українські спецслужби сьогодні працюють на 20% від свого потенціалу, і провина за це цілком лягає на керівництво держави. Про це заявив в інтерв’ю газеті Дело екс-начальник головного управління військової розвідки України Олександр Скіпальський.

Скіпальський зокрема відзначив: «Сьогодні для спецслужб і, природно, безпеки України настали тяжкі часи. Президент Ющенко, через відомі події, приділяє їй менше за всіх попередніх президентів уваги. Секретаріат президента декілька місяців не читає ті матеріали, які готують розвідки». «Теперішні події — наслідок такої зневаги», - підкреслив генерал.

На думку екс-керівника ГУРу, МЗС теж «через амбітність його керівника, не потребує послуг СБУ і розвідок». «В результаті спецслужби України на сьогодні працюють на 20% від свого потенціалу, да і то цю роботу використовують мінімально» - підсумував Скіпальський.

Оцінюючи зустрічі Президента, що почастішали за останній місяць, з керівництвом МВС і СБУ, Скіпальський відзначив: «Думаю, що це протокольні зустрічі. Про те, що Ющенко не хоче зрозуміти важливість силових відомств, свідчить і його критика роботи служби на липневій розширеній колегії СБУ. Це односторонній погляд, та ще і за ситуації, коли ми маємо складну політичну ситуацію». «Така негативна оцінка від президента на даний момент була недоречна. Навпаки, потрібно було висловити підтримку роботи і мобілізувати службу, яка в цілому симпатизує главі держави», - резюмував генерал

Даючи характеристику кадровій роботі в СБУ, Скіпальський сказав, що зараз лише 15-20% професіоналів, що пройшли хорошу радянську школу КДБ, майстерність якої визнають у всьому світі, залишилися працювати в СБУ. Він відзначив: «Поступова відсутність кваліфікованого виховання працівників, постійні кадрові зміни поставили службу в позицію вичікування». «Як тільки приходить новий президент країни або голова СБУ, міняються підходи і оцінки в роботі», - підкреслив Скіпальський.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus