УКРАЇНА

01:14

22.05

Влада

У Чорному морі відбудуться навчання причорноморських держав

0

У Чорному морі починаються навчання причорноморських держав. Під час навчань Чорноморської військово-морської групи оперативної взаємодії причорноморських держав Blackseafor військові кораблі причорноморських країн зайдуть в морські порти Грузії, України та Росії, повідомляє прес-служба Чорноморського флоту Росії.

«Кораблі, що беруть участь в навчаннях, зроблять заходи в порти Новоросійськ (Росія), Севастополь (Україна) і Батумі (Грузія). Розгортання сил планується провести з 1 по 22 серпня (2006 року) протягом 22 днів, з яких сім днів корабельне угрупування проведе в морі і 15 днів, - в портах», - йдеться в повідомленні прес-служби.

«В період відпрацювання завдань в морі екіпажі кораблів міжнародного з’єднання проведуть спільні тренування щодо тактичного маневрування, протикатерної, протичовнової і протиповітряної оборони і зв’язку, навчання по пошуку і порятунку підводного човна, що зазнає аварії. Військові моряки відпрацюють дії у складі багатонаціонального штабу, особлива увага учасників буде направлена на відпрацювання антитерористичних заходів», - наголошено в повідомленні.

Спільне керівництво навчаннями здійснюватиме представник ВМФ Росії. До Чорноморської військово-морської групи оперативної взаємодії причорноморських держав входять військові сили Болгарії, Грузії, Росії, Румунії, Туреччини та України.

За матеріалами «РІА Новини»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus