УКРАЇНА

08:48

20.06

Влада

Луганська влада дала добро на облаштування прикордонного рову з Росією

0

На Луганщині поновлять інженерні і земельні роботи з облаштування російсько-українського кордону. Про це повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Зиновій Гузар, інформує «Схід.info».

Зокрема після підготовки і направлення на затвердження в Кабінет Міністрів України всієї необхідної документації, що стосується відведення прикордонної земельної ділянки (750 км завдовжки і 21 м завширшки), Луганський прикордонний загін поновить інженерні, зокрема земельні, роботи з облаштування кордону.

За словами Гузара, попередній акт по землевідведенню уже готовий і перебуває зараз на остаточному узгодженні в обласній раді, пройшовши узгодження з управлінням земельних ресурсів як обласним, так і місцевих райрад. «Через 2 тижні ми підготуємо всю документацію і відправимо в Кабмін, де вирішуватиметься питання фінансування всіх необхідних на кордоні робіт», - зазначив Гузар.

За словами заступника начальника Луганського прикордонного загону Володимира Бойка, перш ніж поновити інженерні роботи на кордоні, буде вирішено питання його демаркації. Цього року буде проведена демаркація кордону спільною демаркаційною комісією з російськими прикордонниками, після цього ліквідація об’їзних шляхів і подальше інженерне облаштування кордону буде поновлено», - повідомив Бойко.

При цьому силовик не став уточнювати терміни початку і повної реалізації вказаних робіт.

Нагадаємо, роботи були припинені 30 травня цього року. 2 червня 2006 року на сесії обласної ради було оголошено, що військовий прокурор Луганської області дав розпорядження припинити копання рову на українсько-російському кордоні на ділянці, яка проходить територією Луганської області, у зв’язку з незаконним проведенням земельних робіт військовослужбовцями Луганського прикордонного загону уздовж державного кордону з Російською Федерацією.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus